piątek, 17 sierpnia 2012

1. Piotr Dymała

Witam.. Nie wiedziałam od kogo zacząć.. no i wybrałam Piotra Dymałe "Dymek"
Chłopak bardzo utalentowany i pewnie każdy to stwierdzi.. W 2008r brał udział w programie "Fabryka Gwiazd", zdobył w nim II miejsce. Jednak nikt nic nie słyszał o Piotrze przez 4 lata, aż tu nagle powrócił ze swoim singlem "To Jest Miłość". Myślę że kawałek jest bardzo fajny, ale szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś innego... a co Wy sądzicie na ten temat ???
A jeśli chodzi o płytę Dymka ma się ukazać jesienią 2012r.

Muzyk piosenkę "to jest Miłość" dedykuje: 
" Piosenkę "To Jest miłość", która napisana jest z dystansem i przymrużeniem oka, dedykuję wszystkim zakochanym, niech dodaje im sił, wiary i rozpędu, szczególnie w nadchodzące, wakacyjne dni "

Piotr o swoim debiucie:
"Jestem bardzo zadowolony z ostatecznego kształtu mojego debiutu , ale wszystkim zaskoczonym od razu zapowiadam, że nie potrafię ograniczyć się tylko do tego rodzaju muzyki i całość materiału będzie bardzo różnorodna stylistycznie. Zdaję sobie sprawę, że na kobiety działają szczególnie ballady w moim wykonaniu i w niedalekiej przyszłość wykorzystam tę tajną broń! "


Piotr powrócił do świata show-biznesu i pewnie nie raz nas jeszcze zaskoczy. Z ciekawością czekam na następne propozycje z jego strony :) Dymek - To jest MiłośćPiotr Dymała w programie "Fabryka Gwiazd"12 komentarzy:

 1. właśnie nie było o nim słychać przez tak długi czas, a tu nagle teledysk. całkiem ok :) / http://murphose.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz o nim jest dosyć głośno. :)
  Obserwuję i zapraszam do mnie :) www.jola-fashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny blog. Mój to justlife-jurka.blogspot.com. Jakbyś chciała to wpadnij. A przy okazji możesz zaobserwować mojego bloga. Daj znać jak dodasz wtedy się odwdzięczę. Bardzo mi zależy na obserwatorach ;p Więc zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie podoba mi się ta piosenka szczerze mówiąc ;)

  może dodamy się do obserwowanych ?

  OdpowiedzUsuń
 5. aaa! to już wiem skąd go teraz kojarze! z Fabryki Gwiazd właśnie;D. Obserwuję!;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pamiętam ten piękny glos,ale szczerze mowiąc czekam na coś innego,to nie jest repertuar dla niego.Barwea jego glosu urzekająca,brawo,że znów o nim słychać

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy blog, lekko się czyta :).
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. zaciekawił mnie Twój blog , bardzo mi się tu podoba . ; )
  obserwujemy ? ^^

  OdpowiedzUsuń